RUŽINOVSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB, p. o. rozbieha ďalšie svoje aktivity v rámci zimného obdobia. Už dávnejšie sa opätovne rozbehlo nedeľné verejné korčuľovanie. Viac informácií o „verejku“ nájdete tu  na našom webe VEREJNÉ KORČUĽOVANIE a samozrejme na našom fb profile tu FACEBOOK RŠK, p. o. Dňom  6. novembra sme spustili veľmi obľúbený kurz korčuľovania pre deti vo veku od 6 – 15 rokov. Akonáhle sa spustilo prihlasovanie, naplnila sa najvyššia možná kapacita a to 40 detí v rámci úvodného turnusu, ktorý potrvá do 11. decembra, pod vedením profesionálnych trénerov. Informácie ku kurzu korčuľovania nájdete na oboch našich platformách, ako na webe KURZ KORČUĽOVANIA, tak na našom fb profile.

K ďalšej z veľmi populárnych aktivít patrí „korčulko“ pre tých najmenších Ružinovčanov. Dňom 8. novembra štartuje prvý turnus projektu škôlky korčuľovania, určený pre deti z ružinovských materských škôl. Pre veľký záujem sa v rámci prvé turnusu otvorili až dve tréningové skupiny, čo znamená takmer 300 detí. Škôlka korčuľovania prebieha v dňoch pondelok a streda a utorok a štvrtok . V rámci tohto turnusu sú zapojené materské školy Piesočná, Západná, Budovateľská, Exnárova, Šťastná, Bancíkovej, Prešovská, Borodáčova.

Nezabudnite, že všetky potrebné informácie k vyššie spomenutým aktivitám, nájdete tu na našom webe. V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa kurzu, alebo škôlky korčuľovania, nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle +421 908 730 425, alebo emailom na andrej.pustay@rskruzinov.sk .