RUŽINOVSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB, p. o. usporiadal 2. ročník podujatia pre rodiny s deťmi pod názvom Veľkonočný športový deň. Vzhľadom na rekonštrukčné práce na Štrkovci, sa akcia konala v ANŠ (Areál netradičných športov). Pôvodne malo ísť o tzv. outdoor akciu, avšak vzhľadom na príliš silný vietor sa podujatie konalo vo veľkej krytej hale v rámci areálu.

Pre najmenších návštevníkov boli pripravené 4 športové disciplíny, kde si mohli otestovať svoju rýchlosť, skočnosť prípradne hod na basketbalový kôš alebo streľbu na bránku.  Kreativitu deti využili v rámci sekcie tvorivých dieľničiek, kde si mohli namaľovať/ozdobiť veľkonočné vajíčko, prípadne vyfarbiť tématické veľkonočné omaľovánky. Pre najaktívnejšie deti boli pripravené skákacie atrakcie ako obria šmykľavka alebo skákací hrad. Vrcholom popoludnia bolo vstúpenie dvojice CUPI a LUPI, ktorí malých návštevníkov previedli po svete svojimi zábavnými pesničkami.

Veľmi nás teší, že o podujatie aj v čase už takmer prázdninovom, bol medzi rodičmi záujem a priviedli viac ako 200 svojich ratolestí do nášeho areálu.

RŠK, p. o. praje všetkým príjemné prežitie veľkonočných sviatkov.