Program letných prázdnin patrí už tradične projektu RUŽINOVSKÉ ŠPORTOVÉ PRÁZDNINY, ktoré organizuje RUŽINOVSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB, p. o. Snahou je každoročne zatratívniť program jednotlivých turnusov, nebolo tomu inak ani tento rok. Denný tábor trval 6 turnusov a to v dátumoch 3.7.2023 – 11.8.2023. Hlavný stan mali táborníci rozložený v priestoroch Areálu netradičných športov konali denné tábory. Na 251 detí čakalo množstvo športových aktivít a zážitkov. Počas denných táborov si deti vyskúšali až 18 športových disciplín ako boli futbal, florbal, tenis, basketbal, stolný tenis vybíjaná, bowling, prehadzovaná, petang, plávanie, vodné športy (rafting, kanoe, kajak), lezenie, frisbee, e-šport (EA SPORTS turnaj), laser tag, skákanie na trampolíne. Väčšina športových disciplín sa uskutočnila v našich strediskách (ANŠ, AHRŠ a ŠH Trnávka). Za niektorými však táborníci museli vycestovať, ako napríklad na Národný futbalový štadión (Tehelné pole), kúpalisko Delfín, Lezeckú stenu K2, Partizánsku lúku a taktiež do Slovenského športového a olympijského múzea, Laser Arena, Areálu Divoká voda, detského zábavného centra Fun City a Bowlingového národného centra. V rámci  družstviev sa súťažilo o táborové ceny (sladkosti, diplomy, bublifuky, skákalky, nálepky, prívesky a iné reklamné predmety). Táborníci sa zabávali  pri spoločenských hrách.

Ing. Andrej Pustay (hlavný animátor):

„Tohtoročné denné tábory dopadli na výbornú. Nezastavilo nás ani zlé počasie a pre deti sme pripravili vždy plnohodnotný program, ktorý im vytvoril úsmev na tvári. Vďaka patrí aj našim animátorom, ktorí sa deťom počas denných táborov venovali a pripravovali im každý deň zábavné súťaže. Už teraz sa tešíme na leto 2024.“

Ružinovský športový klub, p. o. ďakuje všetkým animátorom, rodičom a v neposlednej rade všetkým účastníkom denného tábora. Už teraz sa na všetkých tešíme po skončení školského roku 2023/2024.