Už nasledujúcu sobotu, 4.6. 2016 ožijú ružinovské športové areáli ANŠ a AHRŠ športovými aktivitami. Turnaj v malom futbale, plážovej hádzanej, 3×3 basketbale bude patriť k doménam sobotňajšieho športového dňa.

Novinkou bude až dvoj – dňový turnaj v plážovej hádzanej, ktorý sa bude konať v AHRŠ (Areál hier Radosť Štrkovec) pri Štrkoveckom jazere. Účasť je naozaj veľká, preto bude turnaj rozdelený do dvoch dní. V Areáli netradičných športov sa bude konať medzinárodný turnaj žien a dievčat do 18 rokov v 3×3 basketbale, kde sa budú môcť návštevníci tešiť na reprezentačné výbery Rakúska, Maďarska, Českej republiky a samozrejme naše slovenské výbery.

Na svoje si prídu aj najmenší účastníci, ktorí si budú môcť zmerať sily v mini 3×3 basketbale.

Už tradične sa bude konať turnaj v malom futbale na umelej tráve v ANŠ. Prihlasovanie stále prebieha preto neváhajte a zaregistrujte vaše družstvo v predstihu na mail madamcik@hotmail.com, prípadne telefonicky na 0903851911.Prihlasovanie na mieste bude prebiehať do 9:00.

Veríme, že aj tento rok pritiahne podujatie veľký počet návštevníkov, tak neváhaj opráš tenisky a zapoj sa do sobotňajšieho športového maratónu.

ssd_2016_main_poster_bez_log