Ako sme informovali minulý týždeň, slávnostne bola pokrstená novo zrekonštruovaná hokejbalová hala. Areál netradičných športov tak dostal nový šat, nový nádych pre krajšiu budúcnosť. Prvou fázou, ktorou bolo uzatvorenie haly sa všetko len začalo. Areál netradičných športov však nie je len hokejbal. Možností pre športové vyžitie najmä v tých teplejších mesiacoch v roku je viacero.

Multifinkčné ihrisko s umelou trávou: pravidelné súťažné zápasy v malom futbale, rekreačné návštevy nadšencov malého futbalu, to všetko je možné práve u nás.

Multifunkčné ihrisko so špeciálnym povrchom – jeho využite je veľké, okrem tenisu ho môžu navštevovať nadšenci pouličného basketbalu, prípadne iných športov.

Antukové tenisové ihriská – dva tenisové povrchy s antukou, ktorú môžu využívať ako amatérsky, rekreačný tenisti , tak aj profesionáli.

Hokejbalová hala – domovský stánok hokejbalového klubu LEADERS, nové atraktívne priestory pre florbalistov profesionálov i amatérske skupiny.

Aktivity RŠK, p.o. spojené s týmto športovým areálom sú určené pre širokú verejnosť bez rozdielu veku. Pre najmenších sú pripravené krúžky florbalu a futbalu. Pre širokú verejnosť pripravujeme atraktívne in line korčuľovanie, ktoré by sme radi na pravidelnej báze spustili už v apríli.

Informácie o možnostiach využitia športovísk v areáli, možnosti prenájmov, informácie o vyťaženosti športovísk nájdete na našej stránke v sekcii „Prenájom športovísk v ANŠ“. Okrem rozpisu a základných informácií tam nájdete telefónne číslo, kde sa dozviete všetko potrebné.

Sledujte našu stránku, sledujte náš facebook profil a budete pravidelne informovaný o dianí v Areáli netradičných športov.