RUŽINOVSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB, p. o. pripravil pre deti a ich rodičov prvú korčuliarsku diskotéku v prietoroch Areálu netradičných športov. Témtatické podujatie sa nieslo v duchu „HALLOWEEEN“, ktorý je veľmi populárny, prevažne medzi deťmi . Priestor veľkej krytej haly sa premenil na korčuliarsku arénu. Pripravené boli rôzne súťažné disciplíny, o hudobný a moderátorský sprievod sa postarali chlapci z The Show.

Do ANŠ (Areál netradičných športov) zavítalo veľké množstvo detí, ktoré sa prezentovali rôznymi zaujímavými strašideľnými maskami, korčuľujúcimi po špeciálnom povrchu, ktorý ponúka krytá hala. Mysleli sme aj na detičky ktoré prišli v maskách , ale bez korčúľ. Tie mohli absolvovať všetky športové disciplíny podobne ako ich rovesníci na korčuliach. Pre každú šikovnú masku boli pripravené sladké tématické odmeny v duchu halloweenu:).

Veľmi nás teší záujem detí a ich rodičov o tento druh pohybovej aktivity. Radi by sme v budúcnosti pritiahli, aj formou takýchto aktivít, rodiny do našich areálov, kde by si nie len zašportovali, ale sa aj zabavili. Prvou lastovičkou bola práve HALLOWEENSKA DISCO PÁRTY, ktorej sa zúčastnilo viac ako 150 ľudí.

Do súťaže o najlepšiu masku bolo prihlásených takmer 40 detí. Do súťaží sa zapojilo ďalších viac ako 30. Aj tieto čísla svedčia o tom,  že ružinovčania majú záujem a pohybové aktivity rôzneho charakteru.

Ďakujeme veľmi pekne všetkým zúčastneným.