Zimný štadión Vladimíra Dzurillu opätovne otvoril svoje brány, avšak za veľmi prísnych hygienických podmienok, súvisiacich s opatreniami proti šíreniu covid – 19. V sezóne 2020/2021 je využitie oboch ľadových plôch veľmi pestré.

Mládež 

Zimný štadión Vladimíra Dzurillu je domovským stánkom hokejového klubu HK Ružinov ’99 Bratislava. V nadchádzajúcej sezóne sa na ľade predstavia hokejisti 3. – 8 ročníka, kadetská kategória a juniorská kategória. V akcii budú v rámci súťaží organizovaných Slovenským zväzom ľadového hokeja.

Ženy

Ľadová plocha zimného štadióna je domovom ženského hokejového klubu, hrajúcim pod hlavičkou ŠKP. Dievčatá združené v tomto klube sú súčasťou výcvikového centra slovenskej reprezentácie. V sezóne 202/2021 sa predstavia v nadnárodnej súťaži EWHL a v EHWL Super Cup.

Krasokorčuľovanie

Náš zimný štadión ponúka kvalitné podmienky aj pre krasokorčuliarsky šport. Svoju formu tu ladí mládež pod hlavičkou ŠKP, ale aj slovenská reprezentantka Nicole Rajičová.

RAHL, kurz a škôlky

Pre širokú verejnosť, hneď ako to bude možné pripravujeme opäť obľúbené verejné korčuľovanie, pre materské školy pripravujeme pod našou hlavičkou projekt „Škôlka korčuľovania“ a pre deti vo veku 6 – 14 rokov projekt „Kurz korčuľovania“. Informácie o týchto dvoch projektoch sa dozviete na našom webe a taktiež na našom fb profile. Dlhodobo úspešne sa rozvíjajúcim projektom je RUŽINOVSKÁ AMATÉRSKA HOKEJOVÁ LIGA (RAHL). Tá je rozdelená na hlavnú súťaž, ktorou je RAHL, a dve nižšie súťaže RAHL 2 A RAHL 3.  V tejto sezóne je súčasťou projektu 25 tímov. Zápasy sa odohrávajú vždy počas víkendov. Okrem vyššie spomenutých projektov, ponúkame možnosť využitia ľadových plôch rôznym amatérskym skupinám, ktoré si chcú pre zábavu zahrať hokej.

Pevne veríme, že sa situácia bude stále zlepšovať a nebudeme musieť pristupovať k drastickým krokom, ako napríklad zatvorenie štadióna. Preto prosíme všetkých, ktorí prichádzajú na štadión, aby dodržiavali  hygienické nariadenia a spolupracovali s vedením štadióna. Všetky potrebné informácie a kontakty nájdete tu Informácie .