Telocvične už bolo dosť! Nie však v zlom slova zmysle. Jar sa rozbehla v plnom prúde, slnečné lúče pomaly ale isto spríjemňujú dni a vyčarúvajú úsmev na tvárach ľudí. Športové aktivity sa presúvajú z vnútorných priestorov, telocviční a hál von. Krásny ružinovský Areál netradičných športov poskytuje podmienky na perfektné športové vyžitie. Presun futbalového a florbalovéhu krúžku do outdoor priestorov ANŠ, teda má svoje opodstatnenie a význam. Vítané sú všetky deti, ktoré sa chcú naučiť základom futbalu či florbalu.

Tréningové jednotky sú zamerané na zdokonaľovanie pravidiel jednotlivých športov, deti sa naučia základné techniky. Prihrávaniu, streľbe a samozrejme rozvoju koordinačných schopností, rýchlosti, obratnosti a v neposlednom rade pohybovej zdatnosti sú tréningové jednotky určené. Jednoznačným cieľom je motivácia detí a mládeže, preto sú tréningové jednotky vedené najmä hravou formou, samozrejme s dôrazom na vyššie spomenuté aspekty prípravy.

 Ing. Andrej Pustay (RŠK, p.o.): „Sme veľmi radi, že nám jarné počasie umožnilo návrat z telocviční do Areálu netradičných športov. Toto počasie a čerstvý vzduch spríjemní atmosféru a chuť do trénovania. Ak by mal niekto záujem pripojiť sa, neváhajte a kontaktujte nás.“

Florbalový krúžok:

UTR a ŠTV  16,30 – 17,30 hod.

 Futbalový krúžok:

STR a PIA 16,30 – 17,30 hod.

 Ing. Andrej PUSTAY – zodpovedná osoba za RŠK, p. o
tel: +421 908 730 425
e-mail: andrej.pustay@rskruzinov.sk