RUŽINOVSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB, p. o. pozorne sleduje situáciu a s radosťou prijal fakt, že pozvoľna môže začať spúšťať svoje aktivity pre deti a mládež, a taktiež pre materské školy. Už od budúceho týždňa rozbiehame hneď tri naše projekty a to krúžky futbalu, florbalu a „miniolympiády“, teda športové dopoludnia pre materské školy. Ale pekne postupne…..

Od 1.6.2021 otvárame naše najobľúbenejšie krúžky a to florbal a futbal. Miesto konania krúžkov bude tradične Areál netradičných športov, Pivonková ul..

Futbalový krúžok

Konať sa bude v stredu v čase 16:00 – 17:00 hod. a v piatok v čase 16:30 – 17:30 hod na futbalovom ihrisku s umelou trávou. Kapacitu detí sme na základe momentálnej epidemiologickej situácii určili na 25. Momentálne je voľných 8 miest. Prihlásiť sa dá jednoducho a to zaslaním emailu na andrej.pustay@rskruzinov.sk, kde sa napíše meno a priezvisko dieťaťa, vek a skúsenosť s daným športom. Informácie o krúžku Vám budú poskytnuté na tel. č. 0908 730 425, alebo tu na našom webe: futbalový krúžok

Florbalový krúžok

Krúžok bude fungovať vždy utorky a štvrtky v čase od 16:30 – 17:30 hod. v malej, alebo veľkej hale. Kapacita detí je na základe momentálnej epidemiologickej situácii určená na 25 detí. Krúžok ešte nie je naplnený (10 voľných miest) a je možne sa do neho prihlásiť a to zaslaním emailu na andrej.pustay@rskruzinov.sk, kde napíšete meno a priezvisko dieťaťa, vek a skúsenosť s daným športom. Informácie o krúžku Vám budú poskytnuté aj na tel. č. 0908 730 425.

 „Sme radi, že môžeme znovu otvoriť naše krúžky na našich strediskách a ponúknuť tak deťom pohybové aktivity, ktoré tak veľmi postrádali. Tešíme sa na nich.“ prehlásil Ing. Andrej Pustay, vedúci oddelenia záujmových činností.