RUŽINOVSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB, p. o. počas zúriacej pandémie COVOD-19 intenzívne pracoval na letných aktivitách. V dobrej viere, že sa situácia aj vďaka zodpovednému prístupu ľudí dostane do normálu,  sme pripravili šesť zaujímavých turnusov nášho denného tábora pod názvom “ Ružinovské športové prázdniny“. Čo sa v kuchyni RŠK, p. o. pripravilo nám povedala hlavná vedúca a zároveň odborný športový referent Andrea Rišianová.

Čo všetko čaká táborníkov v rámci programu počas leta?

Ružinovské športové prázdniny sa budú konať v Areáli hier Radosť Štrkovec počas mesiacov júl a august. Počas šiestich turnusov deti čaká mnoho zábavných športových aktivít, prednášok a výletov. Program je vyskladaný s ohľadom na zmeny počasia. Samozrejme, neoddeliteľnou súčasťou tábora sú návštevy kúpalísk. Alternatívnym programom bude napríklad návšteva detského zábavného centra KIDS HOUSE. Program bude zaujímavý, ale radi by sme si nechali ešte nejaké esá v rukáve a neprezradili všetko.

Pripravilo RŠK, p. o. novinky, ktoré by mohli rodičov a táborníkov zaujímať?

Novinkou na našom tábore je pridaná strava, deti dostanú okrem obedov aj malú desiatu v podobe ovocia alebo sladkého prekvapenia. Čo sa týka programu, máme pripravené nové miesta na výlety, zaujímavé prednášky slovenských športovcov a mnoho rôznych športových a vedomostných súťaží.

Čo zaujímavé dostanú účastníci tábora?

Pre každého z účastníkov tábora máme pripravené krásne, logami posiate pamätné táborové tričko a náramok. Novinkou oproti minulým rokom bude možnosť fotiek na stiahnutie. Takže bude toho viac než dosť.

„Tešíme sa na všetkých účastníkov nášho tábora, veríme, že sa Vám bude u nás páčiť a pripojíte sa k nám aj nabudúce“. (Andrea Rišianová, hlavná vedúca)

Prehľad turnusov:

I. Turnus   = 06.07. – 10.07.2020
II. Turnus  = 13.07. – 17.07.2020
III. Turnus = 20.07. – 24.07.2020
IV. Turnus  = 27.07. – 31.07.2020
V. Turnus   = 03.08. – 07.08.2020
VI. Turnus  = 10.08. – 14.08.2020

Ilustračné fotky z minulého roka: