Aj toto je istá forma zadosťučinenia práce hlavného vedúceho a jeho tímu animátorov. Toto nám pristálo v emailovej pošte:

Dobrý deň,

ďakujeme za zdokumentovanie krásnych momentov Ružinovských športových prázdnin.

Náš syn sa zúčastnil dvoch turnusov (4. a 5.) a za seba ako rodič môžem vyjadriť len maximálnu spokojnosť s organizáciou denného tábora, pričom deti naplno, efektívne a aktívne strávili čas nabitý športovými hrami, často novými kreatívnymi disciplínami, vedomostnými súťažami, úžasnými zážitkami na zaujímavých a adrenalínových výletoch v okolí BA, a to všetko vďaka animátorom a mimoriadnemu nasadeniu hlavného vedúceho pána Pustaya. Pobyt v dennom tábore bol plný hier, zábavy, radosti, tímovosti a nových kamarátstiev. Pri rozprávaní zážitkov môjho syna sme sa veľa nasmiali.

Ďakujeme za naše deti a za zážitky, na ktoré môžu dlho spomínať.

Držím palce pri plánovaní nových aktivít pre ďalší ročník Ružinovských športových prázdnin ako aj krúžkovej činnosti a prajem organizačnému tímu veľa energie.

Pekný zvyšok leta.

S pozdravom

Kmecová

 

——————————————————————————————————————————————————————-

Čas letí neúprosne rýchlo. Dnes 12.8.2022 sme ukončili posledný, šiesty turnus úspešného projektu RUŽINOVSKÉHO ŠPORTOVÉHO KLUBU, p. o. pod názvom RUŽINOVSKÉ ŠPORTOVÉ PRÁZDNINY. Pre deti sme pripravili šesť skvelých a zaujímavých turnusov orientovaných na šport a športové aktivity.

Do denného športové tábora sa zapojilo viac ako 240 detí, ktoré boli pod drobnohľadom skúsených animátorov. Tí v spolupráci s hlavným vedúcim Ing. Andrejom Pustayom pripravili plán jednotlivých týždňov, ktorý pozostával so športových aktivít, na ktoré sa využilo celé spektrum športovísk, ktoré má RŠK, p. o. v správe. Novinkou, ktorá sa aplikovala do jednotlivých turnusov, boli tematické výlety prispôsobené charakteru denného tábora, teda športu. Táborníci počas šiestich týždňov navštívili Areál Divoká voda, kde sa zoznámili s našim úspešným olympijskym športom, navštívili krásny športový komplex X-bionic Sphere, jazdili na motokárach na okruhu Slovakiaring v Orechovej Potôni, zoznámili sa s bowlingom v BNC, skúsili si odpal golfovej loptičky a taktiež čoraz populárnejší footgolf v Bernolákove a nakoniec si zaliezli v korunách stromov na Kolibe.

Ďalšou z noviniek bolo predstavovanie rôznych zaujímavých tradičných aj menej tradičných športov. Využili sme pomoc profesionálov, ktorí sa daným športom venujú. Táborníci tak mali možnosť vyskúšať si niečo nové, niečo zaujímavé. Chlapci a dievčatá si mali možnosť vyskúšať si a zoznámiť sa so športami ako rugby, zápasenie, bedminton, florbal, futbal, a frisbee.

V rámci horúcich letných táborových dní nechýbali ani návštevy kúpaliska. Skvelí animátori sa snažili udržať deti v športovom tempe a vymýšľali rôzne zaujímavé kolektívne či spoločenské hry. Všetko v dennom tábore však bolo vyvážené, takže nechýbal ani priestor na odpočinok.

Veľká vďaka patrí všetkým animátorom, ktorí sa nemalou mierou pričinili o to, že deti z jednotlivých turnusov zažili veľa skvelých a úžasných chvíľ. Veľká vďaka patrí našim športovým partnerom Slovakiaring, X-bionic Sphere, Areál Divoká voda, Black River Golf Resort, Lanoland, Bowlingové Národné Centrum, 1.RC. Slovan Bratislava, Wrestling Clubu Slovakia, Badmintoland a každému, kto nám pomohol urobiť jednotlivé týždne krajšie, zaujímavejšie a športovejšie.

Kompletný program, ktorý mali táborníci počas šiestich turnusov nájdete tu: DENNNÝ PROGRAM I.TURNUS- VI.TURNUS

Fotogaléria: FOTOGALÉRIA I.TURNUS – VI. TURNUS