So začiatkom školského roka sa naplno rozbehla sezóna na Zimnom Štadióne Vladimíra Dzurillu. RUŽINOVSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB, p. o. sa snaží vytvárať kvalitné podmienky pre profesionálne kluby, amatérske partičky a samozrejme pre návštevníkov, ktorí majú chuť si raz do týždňa zakorčuľovať v rámci obľúbeného „verejného korčuľovania“.

V sezóne 2019/2020 sa na ľadových plochách zimného štadióna predstavia hokejové kluby HK Ružinov ‘99, ŠKP Bratislava, krasokorčuliarsky oddiel ŠKP Bratislava, 20 amatérskych partičiek v rámci úspešného projektu RAHL a RAHL PH. Chýbať nebude ani curlingová liga pod hlavičkou Slovenského curlingového zväzu a podujatia organizované RŠK, p. o..

Fanúšikovia hokeja a samozrejme HK Ružinov ’99 sa môžu tešiť na 1.ligu juniorov, dorastencov a kadetov. Chýbať nebudú zápasy žiakov a to 8, 7, 6, a 5teho ročníka. Pre fanúšikov ženského hokeja je tu možnosť vidieť v akcii hokejové družstvo ŠKP Bratislava, ktoré sa predstaví v dvoch súťažiach. V tej domácej, budú dievčatá účinkovať v kadetskej súťaži chlapcov a na medzinárodnom poli sa predstavia v EWHL, teda ženskej európskej hokejovej lige.

Zimný štadión je už dlhodobo domovom úspešného projektu RAHL, teda Ružinovskej amatérskej hokejovej ligy, ku ktorej pribudol mladší brat v podobe RAHL – Partička hokeja. V rámci aktivít RŠK, p. o. sa na zimnom štadióne konajú kurzy korčuľovania pre deti od 6 – 14 rokov a obľúbená aktivita pre materské školy pod názvom „Škôlka korčuľovania“.

RUŽINOVSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB, p. o. praje všetkým klubom, amatérskym skupinám a širokej verejnosti praje úspešnú sezónu 2019/2020. Sme veľmi radi že využívate priestory Zimného Štadióna Vladimíra Dzurillu.

Informácie o verejnom korčuľovaní nájdete tu:

https://rskruzinov.sk/verejne-korculovanie/

Informácie o škôlke korčuľovania tu:

https://rskruzinov.sk/category/materske-skoly/

Informácie o kurze korčuľovania tu:

https://rskruzinov.sk/kruzky-a-kurzy/kurz-korculovania/

Ilustračné foto: