Uplynulý víkend žila ŠH Trnávka opäť kvalitným mládežníckym basketbalom. Tentokrát hostil basketbalový klub INTER BRATISLAVA finálový turnaj v kategórii U15. Víťazmi sa stali domáci chlapci, ktorí napodobnili ich starších kolegov z juniorskej kategórie, ktorá sa taktiež odohrala v našej hale.

Srdečne Vás pozývame aj na tento víkend, kedy sa v našich prietoroch uskutoční finálový turnaj v kategóriách U17 a U13. Naša zrekonštruová hala však neslúži len profesionálnym športovcom, ale je určený širokej verejnosti. Skvelý tím pracovníkov pripravil kvalitné vonkajšie antukové kurty, v rámci vnútorných priestorov je možnosť zahrať si halové športy, squash, stolný tenis, zacvičiť si v posilňovňi.

Rozpis využitia nájdete na našom webe: Rozpis využitia areálu ŠH Trnávka – RŠK RUŽINOV (rskruzinov.sk)

Cenník: SHT-cennik-za-prenajmy-cislo-04_2023-od-01_01_2023.pdf (rskruzinov.sk)

———————————————————————————————————————————————————————-

 

Zrekonštruovaná športová hala na Vietnamskej ulici ( ŠH TRNÁVKA ) hostila počas uplynulého víkendu basketbalový finálový turnaj v kategórii U19. Víťazom tejto kategórie sa stal hostiteľský tím Interu Bratislava, ktorý počas rekonštrukcie legendárnej športovej haly Pasienky našiel prechodný domov práve v našom športovom areáli na Trnávke. O zápasy tejto vekovej kategórie bol veľký záujem a hala bola po väčšinu času zaplnená do posledného miesta. RUŽINOVSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB, p. o. gratuluje chlapcom z bratislavského Interu a zároveň sa teší, že zrekonštruované športovisko hostí takýto typ podujatí. Už najbližší víkend sa ŠH Trnávka opäť zaplní, keďže tu Inter organizuje finálový turnaj v kategórii U15 chlapcov, na ktorý Vás srdečne pozývame.

Výsledkový servis + štatistiky + video: U19

Juniori U19: dnes rozhodne sa o medailách | SLOVENSKÁ BASKETBALOVÁ ASOCIÁCIA (slovakbasket.sk)