RUŽINOVSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB, p. o. v spolupráci s Cultusom pripravil pre obyvateľov mestskej časti Bratislava – Ružinov podujatie Mikuláš na ľade. Umelá ľadová plocha sa pred piatou hodinou začala zapĺňať zvedavými detičkami a ich rodičmi.

Pre najmenších korčuliarov boli pripravené športové súťaže pod dohľadom slovenských hokejových reprezentantiek do 18 rokov. Tie prišli predstaviť blížiace sa Majstrovstvá sveta U18 A kategórie, ktoré sa budú konať na prelome rokov na Zimnom Štadióne Vladimíra Dzurillu.

Pod moderátorskou taktovkou sa syntetická ľadová plocha začala zapĺňať najmenšími korčuliarmi, ktorých cieľom bolo získať nejaké to sladké prekvapenie a v neposlednom rade sa cheli ukázať pred Mikulášom a jeho pomocníkom, čertom. Tí sa v treskúcej zime začali predierať davom o 17:30. Hlavne najmenší návštevníci ostali v nemom úžase s očami plnými radosti a očakávania. Nie len detičky na ploche, ale aj popri mantineli predviedli svoje spevácke a recitačné umenie na základe ktorého dostali sladkú odmenu.

V rámci mikulášskeho popoludnia sa nie len športovalo ale aj spievalo a recitovalo. Každé dieťa, ktoré navštívilo ľadovú plochu a vianočné trhy pri DK Ružinov, dostalo sladkú odmenu.  Ružinovský športový klub, p. o. ďakuje všetkým účastníkom praje pekné sviatky a veľa darčekov.

FotogalériaMikuláš na ľade 2019