RUŽINOVSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB, p. o. počas letných mesiacov nezaháľa a okrem aktívnej prípravy podujatí na nový školský rok pracuje s deťmi vo veku od 7 – 14 rokov v dennom tábore pod názvom Ružinovské športové prázdniny.

Druhý turnus máme úspešne ukončený. A aký vlastne bol?

V pondelok doobeda deti tradične absolvovali športové aktivity v Areáli netradičných športov. V poobedňajších hodinávh ich v Areál hier Radosť Štrkovec (AHRŠ) čakali tvorivé dielne, kde si každý tím vytvoril svoju vlajku, ktorou sa prezentoval počas celého týždňa na súťažiach.

Svoje vlajky použili hneď v utorok ráno na miniolympiáde, kde družstvá bojovali o dôležité body do vyhodnotenia, ktoré sa premietlo do hodnotenia na konci týždňa. Poobede absolvovali prednášku o prvej pomoci s následným kvízom.

V stredu deti čakala prehliadka Biofarmy v Stupave spojená s opekačkou. Po návrate do areálu AHRŠ sa zúčastnili prednášky v letnej čitárni.

Posledné dve doobedia v týždni sme strávili kvôli nepriaznivému počasiu vo vnútorných priestoroch, avšak takých kde sa deti mohli dosýta vyblázniť. Vo štvrtok sa deti vybláznili v detskom kútiku Funcity v Cubicone, poobede boli pre nich pripravené spoločenské športové hry.

V piatok sme navštívili prírodovedné múzeum, absolvovali krátku prechádzku mestom na zmrzlinu a poobede deti zabojovali o posledné body do súťaže a následne sa celý týždeň vyhodnotil.

Veľmi nás teší, že denný tábor je veľmi populárny, dbáme na hygienu a profesionálny prístup našich animátorov. Už teraz sa tešíme na ďalšie turnusy a nové zážitky.

Prehľad zostávajúcich turnusov:
IV. Turnus  = 27.07. – 31.07.2020         40 / 40 – PLNE OBSADENÝ
V. Turnus   = 03.08. – 07.08.2020         40 / 40 – PLNE OBSADENÝ
VI. Turnus  = 10.08. – 14.08.2020         40 / 40 – PLNE OBSADENÝ

Foto: https://bit.ly/2Bm0s8A