Čas nám beží rýchlo. Nedávno sme štartovali prvým turnusom denný športový tábor a už tu máme posledný šiesty, ktorý práve prebieha. V krátkosti sa pozrieme o týždeň späť a zhodnotíme si predposledný, piaty turnus.

Pondelok sa niesol v športovom duchu. Deti navštívili Areál netradičných športov, kde mali možnosť súťažiť vo vybíjanej, futbale a aj florbale. Poobedie patrilo tvorivým dielňam. V utorok sme navštívili detský kútik v Cubicone  – Funcity. Po návrate do AHRŠ  (AREÁL HIER RADOSŤ), si  poobedný čas deti spríjemnili hľadaním pečiatok na detskom ihrisku. Stredajšie dopoludnie bolo viac regeneračné, deti si oddýchli v kine pri rozprávke Oggy a šváby. Predposledný deň tábora bola pre deti pripravená prehliadka prírodovedného múzea. Poobedie si užili športovými súťažami. Krásne piatkové počasie zabezpečilo pobyt na kúpalisku Tehelné pole, kde deti strávili celý deň. Aj vzhľadom na vrtochy počasia, sme boli nútení, prispôsobovať denný harmonogram tak, aby boli všetci spokojní a naplnila sa aj téma denného tábora – športové aktivity, vzdelávanie, relax….

Opäť sa raz potvrdilo, že deti majú denný tábor RŠK, p. o. veľmi radi a rady sa doň vracajú, či už kvôli programu, alebo animátorom, ktorí svoju prácu odvádzajú veľmi profesionálne. Pri čítaní týchto riadkov už prebieha posledný, šiesty turnus, ktorým sa uzavrie letný program RŠK, p. o. v roku 2020.

foto: https://bit.ly/2XOToZX