Tretí turnus denného tábora úspešne skončil a my sa obzrieme spätne, čo táborníci zažili, videli, aké aktivity absolvovali. Turnus to bol zaujímavý, plný zážitkov, nových priateľstiev a naberania nových skúseností.

Táborníci  v pondelok absolvovali tradičné športové aktivity v Areáli netradičných športov, kde mali k dispozícii veľkú aj malú krytú halu, vonkajšie tenisové kurty a samozrejme futbalové ihrisko. Poobede si vytvárali vlastné tímové vlajky na reprezentáciu svojich tímov v súťažiach. V utorok deti čakalo kúpalisko Tehelné pole, kde sa vybláznili v bazéne a na tobogánoch. Poobede ich v AHRŠ čakala súťaž v hľadaní pečiatok na ihrisku. Streda sa niesla v športovom duchu a na deti čakalo množstvo športových disciplín. Absolvovali totiž detskú miniolympiády, v ktorej si tímy zmerali svoje sily a hájili tak farby svojich táborníckych vlajok. Po výbornom obede bola na programe prednáška a autogramiáda s bývalým slovenským hokejovým reprezentantom Mirom Lažom, kde sa deti mohli opýtať na všetko, čo ich ohľadne hokeja zaujímalo. Na štvrtok bolo dôležité priniesť si teplé oblečenie, keďže nás čakal výlet do Jaskyne Driny. Po návšteve jaskyne si deti mali možnosť nakúpiť suveníry a po návrate na AHRŠ ich čakali športové súťaže. Posledný deň v týždni mali táborníci doobedný program v detskom kútiku Funcity v Cubicone a poobede sa vyšantili počas balónovej vojny.

Pri záverečnom vyhodnotení bol na deťoch vidieť úsmev, spokojnosť, čo nás veľmi teší a napĺňa skvelým pocitom, že sme aspoň na 5 dní spríjemnili táborníkom prázdninové dni.

Foto:

https://bit.ly/39vv7gh