RUŽINOVSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB, p. o. pripravuje pre deti vo veku od 7 – 14 rokov počas letných prázdnin denný športový tábor. Práve skončený šiesty turnus bol posledným dobrodružstvom počas tohto leta.

So začiatkom leta nám začal prvý zo spomínaných šiestich turnusov. Odštartovali sme 1. júla. Program všetkých turnusov výrazne ovplyvňovalo počasie. Naší profesionálni vedúci a animátori boli pripravení na všetky alternatívy, takže program bol rovnako zábavný za každého počasia.

Táborníci absolvovali veľké množstvo športových aktivít v areáloch, ktoré má RŠK, p. o. v správe. Futbal, florbal, beachvolejbal, stolný tenis a množstvo iných športov boli súčasťou každého jedného turnusu. Nechýbali ani detské miniolympiády. Počas horúcich dní boli návštevy kúpalísk Tehelné pole alebo Delfín príjemným spestrením a najmä osviežením.

Denný tábor nebol len o športovaní, ale aj o zaujímavých a poučných výletoch. V obchodnom centre Bory Mall sme sa zúčastňovali interaktívnej výstavy “ Moje mesto povolaní“, navštívili sme bratislavskú zoologickú záhradu a taktiež biofarmu v Stupave. Najväčším zážitkom boli nepochybne návštevy KIDS HOUSE, kde sa táborníci dosýta vyskákali na trampolínach a vyšantili na preliezkach.

Deti v každom z turnusov dostali na pamiatku náramok a nesmelo chýbať tábornícke tričko s logom a nápisom.

Základné informácie

Termín :                               01.07.2019 – 09.08.2019

Počet turnusov :                6

Činnosť :                             Ružinovské športové prázdniny

Miesto :                                Areál hier Radosť Štrkovec, Drieňová 2, Bratislava

Účastníci :                           prihlásené deti z MČ Bratislava – Ružinov a okolia

Počet detí :                          271 detí

 

Fotogaléria: