Amfiteáter pri Štrkoveckom jazere sa v pondelok, 28. októbra, zaplnil maskami od výmyslu sveta. RUŽINOVSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB, p. o. pripravil rodinné halloweenske podujatie „Halloweensky lampiónový sprievod“.

V rámci podujatia boli  pripravené tvorivé dielničky, kde si mohli detičky vyrobiť svoju vlastnú strašidelnú masku v prípade, ak už nemali vlastnú. O túto aktivitu bol veľký záujem, dokonca tak veľký, že sa minuli takmer všetky škrabošky a materiál pripravený na tvorbu masiek. Detičky boli naozaj kreatívne, čo sa odzrkadlilo na záverečnom hodnotení všetkých masiek. Porota rozhodla, že víťazi sú všetci a tak sladká odmena neminula žiadne malé strašidielko.

V rámci popoludnia nesmeli chýbať ani športové disciplíny, za absolvovanie ktorých získali deti rôzne zaujímavé sladké odmeny. Súťažiaci absolvovali postupne hádzanie na presnosť, slalomovú dráhu a prekážkovú dráhu.

Pred začatím lampiónového sprievodu bolo spestrením programu vystúpenie tanečnej školy DANCY SHAKE. Dievčatá si pripravili tématickú choreografiu do ktorej zapojili  väčšinu prítomných malých, či veľkých strašidiel. Po spoločnej choreografii nastal čas vyhodnotenia masiek (viď. vyššie) a potom prišlo to, kvôli čomu zavítala do AHRŠ väčšina návštevníkov. Lampiónový sprievod odštartoval svoju púť okolo jazera krátko po 18tej hodine. RUŽINOVSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB, p. o. pripravil pre návštevníkov veľké množstvo lampiónov, ktoré si mohli návštevníci vziať. Malí aj veľkí vytvorili vytvorili okolo jazera krásne svetelné divadlo. Efekt množstva ľudí s lampiónmi bol krásny a neopísateľný.

RŠK, p. o. ďakuje všetkým účastníkom podujatia a teší sa na ďalší rok.

FotogalériaHalloweensky lampiónový sprievod 2019