Týždeň sa nám končí, víkend klope to na dvere, to znamená, že tretí turnus denného športového tábora hlási koniec. Táborníci prežili týždeň plný športu, skvelej zábavy a zaujímavých výletov.

Pondelňajší deň patril tradičnej “ zoznamovačke“ v Areáli netradičných športov. Nový členovia našej táborníckej rodiny spoznali svojich vedúcich, animátorov a zoznamovali sa so svojimi novými kamarátmi. ANŠ ponúka veľké množstvo športových možností, ktoré deti patrične využili. Najväčší úspech mal samozrejme futbal na umelej tráve.

Aktivity sa prispôsobujú počasiu, ktoré vie niekedy nepríjemne skrížiť plány. My sme však pripravení na všetko a tak patril utorok športovaniu. Miniolympiáda a hľadanie pokladu boli aktivity, do ktorých sa z veľkou chuťou zapojili všetci táborníci.

Súčasťou denného športového tábora sú výlety. Pre deti v treťom turnuse to bol výlet na Bioramu, neďaleko Bratislavy. Celodenný výlet v krásnom prostredí zanechal vo všetkých veľmi príjemný dojem. Detičky okrem športového vyžitia videli ovečky, prasiatka, kozičky a koníky. Zaujímavou bola aj prehliadka hospodárskeho statku a botanického chodníka.

Štvrtok bol spojený s krásnym slnečným a horúcim počasím , preto práve tento deň patril návšteve kúpaliska Delfín.  Posledný deň sa táborníci vybrali do KIDS HOUSE, kde sa dosýta vyšantili na preliezkach, šmyklavkách a zaskákali si na trampolínach.

Ďakujeme táborníkom, ďakujeme vedúcim a vidíme sa od pondelka na štvrtom turnuse.