Poslednú sobotu sa naša organizácia predstavila širokej verejnosti na podujatí, ktoré organizovala MČ – Ružinov a Cultus pod názvom „Krúžkovanie Ružinova“. Keďže RŠK, p. o. má veľké množstvo aktivít, o ktorých vie verejnosť veľmi málo, rozhodli sme sa pre prezentáciu práve takouto veľmi interaktívnou formou a práve na tomto utešenom podujatí.

Okrem veľkého množstva informácií a materiálov, sme pripravili športové vyžitie pre najmenších návštevníkov. Ako nám povedal zástupca RŠK, p.o. Ing. Andrej Pustay, s účasťou na podujatí a počtom návštevníkov, ktorí sa zaujímali o RŠK, p.o. bola veľká spokojnosť.

Ing. Andrej Pustay : „Vedeli sme, že počasie bude krásne, teplé a slnečné. Návštevníkov bolo veľa. Pre detičky sme si pripravili florbalovú bránku na ktorú si mohli zastrieľať, zatiaľ čo sa rodičia intenzívne zaujímali o krúžky a podujatia, ktoré pripravujeme. Veľké množstvo rodičov malo záujem o krúžky pre deti do 6 rokov. V kurze bolo najmä korčuľovanie a plávanie.“

Už čoskoro prinesieme informácie o našich projektoch na najbližšie mesiace. Rozbiehajú sa nám krúžky, pripravujeme zaujímavé jednorázové športové podujatia. Všetky informácie nájdete tu na našom webe a samozrejme na našom facebooku.